A+ R A-

Blijf op de hoogte

De Vereniging van Steiger-, Hoogwerk- en Betonbekistingbedrijven (VSB) wilt u graag regelmatig informeren over onze verenigingactiviteiten middels e-mail berichten. Indien u informatie over onze verenigingactiviteiten wilt ontvangen, vul dan onderstaande gegevens in.

   
Ja, ik wens regelmatig informatie te ontvangen met betrekking tot activiteiten van de VSB.

Graag ontvangen wij uw contactgegevens (nb. de onderstreepte velden zijn verplicht).
Voorletters
Achternaam
Aanhef Dhr. Mevr.
Titel(s) [optioneel]
Bedrijfsnaam [optioneel]
Adres
Postcode
Plaats
Telefoon
Email
Om bovenstaande gegevens naar ons te verzenden, willen wij u - ter controle - verzoeken om de 4 cijfers van de ingevulde postcode in het vakje hieronder te plaatsen en vervolgens op verzenden te klikken.
De 4 cijfers van de postcode:

VSB | Postbus 190 | 2700 AD Zoetermeer | Zilverstraat 69 | 2718 RP Zoetermeer | T: 088-400 84 58 | F: 088-400 84 01 | E: info@vsb-online.nl | I: www.vsb-online.nl